Wydawca treści Wydawca treści

Sprzedaż drewna

Sprzedaż drewna prowadzona jest w kancelariach poszczególnych leśnictw. Adresy i numery telefonów znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

 

Nadleśnictwo Krasnystaw informuje, że w bieżącym miesiącu przewiduje do sprzedaży w portalu e-drewno następujący: surowiec drzewny

 

 

 

  


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Leśny Album - konkurs fotograficzny

Leśny Album - konkurs fotograficzny

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej oraz Nadleśnictwo Krasnystaw zapraszają do udziału w IV Konkursie Fotograficznym im. Augusta Cieszkowskiego "Leśny album".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z województwa lubelskiego z klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz ze szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie przedstawiające krajobraz leśny lub ciekawe detale przyrodnicze.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przekazać na adres: lesnyalbum@gmail.com do dnia 18 marca 2022 r.

Dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody rzeczowe. Wręczenie nagród odbędzie się w Zespole Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej podczas uroczystego podsumowania konkursu 7 kwietnia 2022 r.